Welkom bij
Beste Bridgers,
We hebben in overleg met het Fulcotheater aangegeven dat BCIJ weer wil bridgen en dat als het aan ons ligt we de interne competities op maandag, dinsdag en woensdag weer gaan oppakken.
De huidige maatregelen leggen nu nog beperkingen op aan de horeca en de cultuursector en dat betekent dat het Fulcotheater nu niet zomaar open kan. Maar de verwachting is dat er na 25 januari verdere verruiming voor deze sectoren in het vat zitten. De directie van het Fulcotheater en het bestuur van BCIJ zijn hoopvol gestemd dat we vanaf 31 januari weer kunnen bridgen.
We gaan volgende week donderdag vergaderen, na de persconferentie en hakken dan de knoop door. Jullie krijgen over dat besluit direct bericht. Hou dus je mail in de gaten!
Met vriendelijke groet, Het bestuur van BCIJ.
Dinsdag, 10 juni, kregen we het droevige bericht dat ons lid Thea de Leeuw op 83-jarige leeftijd op...
1v2 – Maak mensen spelenderwijs enthousiast voor bridge! Als we een toekomst willen voor...
Starttijd in de avond Op de algemene ledenvergadering werd de vraag gesteld of de starttijd niet...